Power BI Integration (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Height
nl: Hoogte

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Accept
nl: Accepteren

en: Units
nl: Eenheden

en: Report
nl: Rapport

en: Embed
nl: Inbedden
