Power BI Integration (2.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Height
th: ความสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Units
th: หน่วย

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
