Power BI Integration (2.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Custom
tr: Özel

en: Disclaimer
tr: Feragatname

en: Height
tr: Yükseklik

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Units
tr: Birimler

en: Report
tr: Rapor

en: Embed
tr: Göm

en: Master
tr: Ana (master)

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
