Power BI Integration (2.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Test
gl: Proba

en: Custom
gl: Personalizado

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Height
gl: Alto

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Report
gl: Informe

en: Embed
gl: Incrustar
