Power BI Integration (2.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Test
lt: Testas

en: Custom
lt: Savitas

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Height
lt: Aukštis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Report
lt: Ataskaita
