Power BI Integration (2.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: px
pl: pikseli

en: Custom
pl: Własne

en: Disclaimer
pl: Klauzula informacyjna

en: Height
pl: Wysokość

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Units
pl: Jednostki

en: Report
pl: Raport

en: Banner text
pl: Tekst bannera

en: Embed
pl: Osadzony

en: Report ID
pl: ID Raportu

en: Master
pl: Główny
