Power BI Integration (2.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Height
vi: Chiều cao

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Units
vi: Đơn vị

en: Embed
vi: Nhúng

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Master
vi: Chính

en: Visual
vi: Trực quan

en: Tablet
vi: Bảng tính
