Power BI Integration (2.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Embed
az: Yerləşdirin
