Power BI Integration (2.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Test
lv: Tests

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Height
lv: Augstums

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Units
lv: Vienības

en: Embed
lv: Iekļaut
