Power BI Integration (2.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Height
ps: لوړوالی

en: Report
ps: راپور

en: Embed
ps: نصبول
