Power BI Integration (2.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Height
sk: Výška

en: Mobile
sk: Mobil

en: Units
sk: Jednotky

en: Banner text
sk: Text bannera

en: Embed
sk: Vložiť
