Power BI Integration (2.0.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Test
he: בדיקה

en: Custom
he: מותאם

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Height
he: גובה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Units
he: יחידות

en: Embed
he: הטמעה

en: Master
he: מאסטר
