Password Generator (1.0.6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Results
gu: પરિણામો

en: About
gu: વિશે

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Uses
gu: ઉપયોગો
