Password Generator (1.0.7) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Results
gl: Resultados

en: About
gl: Información

en: Properties
gl: Propiedades

en: Uses
gl: Usos
