Password Generator (1.0.7) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Results
oc: Resultats

en: About
oc: A prepaus

en: Properties
oc: Proprietats

en: Uses
oc: Usatges
