Password Generator (1.0.9) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
