Password Generator (1.0.9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Submit
ca: Envia

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Results
ca: Resultats

en: About
ca: Detalls

en: Properties
ca: Propietats

en: Uses
ca: Usos

en: Revert to default
ca: Tornar als valors per defecte
