Password Generator (1.0.9) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Submit
cs: Odeslat

en: Quantity
cs: Množství

en: Results
cs: Výsledky

en: About
cs: Popis

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Uses
cs: Použití

en: Revert to default
cs: Obnovit výchozí
