Password Generator (1.0.9) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Submit
de: Absenden

en: Quantity
de: Anzahl

en: Results
de: Ergebnisse

en: Samples
de: Beispiele

en: About
de: Über

en: Properties
de: Eigenschaften

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Minimum password length
de: Minimale Länge des Passworts

en: Revert to default
de: Auf Standardwert zurücksetzen
