Password Generator (1.0.9) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Submit
el: Υποβολή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Revert to default
el: Επαναφορά στο προκαθορισμένο
