Password Generator (1.0.9) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Submit
hu: Beküldés

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Results
hu: Eredmények

en: About
hu: Leírás

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Uses
hu: Használat

en: Minimum password length
hu: A jelszó legkisebb hossza

en: Revert to default
hu: Visszatérés az alapértelmezéshez
