Password Generator (1.0.9) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
