Password Generator (1.0.9) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Submit
ro: Trimite

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Results
ro: Rezultate

en: About
ro: Despre

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Uses
ro: Folosește

en: Revert to default
ro: Reveniți la valorile implicite
