Password Generator (1.0.9) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Submit
sl: Pošlji

en: Quantity
sl: Količina

en: Results
sl: Rezultati

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
