Password Generator (1.0.9) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Results
vi: Kết quả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Minimum password length
vi: Độ dài tối thiểu của mật khẩu

en: Revert to default
vi: Đặt lại về mặc định
