Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: User edit form
hu: Felhasználó szerkesztési űrlap

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Widgets
hu: Felületi elemek
