Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Error Message
no: Feilmelding

en: User edit form
no: Skjema for brukerredigering

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Options
no: Valg

en: Messages
no: Meldinger
