Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: User edit form
da: Brugerformular

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Options
da: Valg

en: Messages
da: Beskeder
