Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: User edit form
es: Formulario de modificación del usuario

en: User registration form
es: Formulario de registro de usuario

en: Options
es: Opciones

en: Messages
es: Mensajes

en: Widgets
es: Controles
