Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Forms
is: Form

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Options
is: Möguleikar

en: Error Threshold
is: Villuþröskuldur

en: If grather than 0 and lower than
is: Ef stærra en 0 og lægra en

en: Customize the mesages displayed to the user. You can use <code>@count</code> as placeholder for the match count.
is: Sérsníða skilaboð birt notanda. Þú getur notað  <code>@count</code> til að birta talningu.

en: Warning Message
is: Viðvörunarskilaboð

en: This message will be shown when the password is not accepted.
is: Þessi skilaboð verða birt þegar lykilorð er ekki samþykkt.
