Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: User edit form
fa: فرم ویرایش کاربر

en: User registration form
fa: فرم ثبت‌نام کاربر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Messages
fa: پیام‌ها
