Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: User edit form
it: Form di modifica utente

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Options
it: Opzioni

en: Messages
it: Messaggi

en: Widgets
it: Widget
