Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: User edit form
nl: Gebruikersformulier

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: Options
nl: Opties

en: Messages
nl: Berichten
