Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: User edit form
ru: Форма редактирования пользователя

en: User registration form
ru: Форма регистрации пользователя

en: Options
ru: Опции

en: Messages
ru: Сообщения

en: Widgets
ru: Виджеты
