Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: User edit form
vi: Form sửa người dùng

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Messages
vi: Thông báo

en: Widgets
vi: Ô điều khiển
