Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: User edit form
sv: Redigeringsformulär för användare

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Options
sv: Alternativ

en: Messages
sv: Meddelanden
