Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: User edit form
ar: استمارة تعديل مستخدم

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Options
ar: الخيارات

en: Messages
ar: الرسائل
