Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: User edit form
ca: Formulari d'edició de l'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Messages
ca: Missatges
