Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Error Message
et: Veateade

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Options
et: Valikud

en: Messages
et: Sõnumid

en: Widgets
et: Vidinad
