Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Options
lv: Iespējas

en: Messages
lv: Ziņojumi
