Pwned Passwords (Have I Been Pwned / HIBP) (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Options
sk: Nastavenia

en: Messages
sk: Správy
