Pylot Bridge (1.10.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
