Pylot Bridge (1.10.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Contact
pt: Contacto

en: Average
pt: Média

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: About
pt: Sobre
