Pylot Bridge (1.10.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Comments
pt: Comentários

en: Contact
pt: Contato

en: Contacts
pt: Contatos

en: Average
pt: Média

en: Filter by
pt: Filtrar por

en: Document
pt: Documento

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: About
pt: Sobre

en: Poor
pt: Ruim

en: Trier par
pt: ordenar por

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
