Pylot Bridge (1.10.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Contact
hi: संपर्क

en: Average
hi: औसत

en: Document
hi: दस्तावेज़

en: About
hi: के बारे में
