Pylot Bridge (1.11.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Read more
jv: Candhaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Contact
jv: Kontak

en: Average
jv: Rerata

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani
