Pylot Bridge (1.11.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Contact
gl: Contacto

en: Average
gl: Media

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Poor
gl: Pobre

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
