Pylot Bridge (1.11.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Poor
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ
