Pylot Bridge (1.12.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Read more
he: קראו עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Average
he: ממוצע

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Document
he: מסמך

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Poor
he: עלוב

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
