Pylot Bridge (1.12.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Read more
da: Læs mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: Contact
da: Kontakt

en: Contacts
da: Kontakter

en: Average
da: Gennemsnit

en: Filter by
da: Filtrér efter

en: Document
da: Dokument

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: About
da: Om

en: Poor
da: Ringe

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
